ייבוש תת רצפתי אצל המקצוענים

ייבוש תת רצפתי

אפשר לדלג ישר ל:

ייבוש תת רצפתי מורה נבוכים – לעיתים קרובות מים או לחות מצטברים מתחת לרצפה עקב ליקויים בתשתיות הבנייה, מערכות אינסטלציה, התקנה פגומה של אריחים ועוד. בהרבה מקרים כאלה יצטברו מים בתחתית הרצפה, בדירה או במבנה כלשהו. על ידי ביצוע ייבוש תת רצפתי נימנע מפירוק, שבירה והתקנת מרצפות חדשות.כמו כן, ייבוש תת רצפתי יחסוך עלויות גבוהות, מטרד של התקנת ריצוף חדש, ימי היעדרות מהעבודה של בעלי הבית וכמובן עוגמת נפש. במקרה בו מחלחלים מים או לחות אל מתחת לרצפה האריחים מתנתקים ונסדקים, לא רחוק היום בו תצטרכו להחליף את כל הריצוף, במקרה כזה גם מקומות בהם המים לא הצטברו צריך יהיה להחליף גם את הריצוף שאין מתחתיו רטיבות, לחות ועובש 🍄.

חשוב ביותר כאשר מבצעים ייבוש תת רצפתי רצוי מאד לייבש את המקום בו קיימת הרטיבות בסמיכות לגילוי הראשוני של הרטיבות. על ידי פעולה זאת נימנע התפשטות של הרטיבות והלחות לאזורים נוספית של תחתית הריצוף, בבואנו לבצע ייבוש תת רצפתי נבצע בדיקה מקומית ויסודית 

ייבוש תת רצפתי 8
ייבוש תת רצפתי רק אצל Water Leak איתור נזילות

ועל ידי כך נימנע נזקים עתידיים, מיותרים. חשוב ביותר ליידע את בעל המקצוע מיד לאחר גילוי רטיבות /לחות. לחברת איתור נזילות מים Water Leak – יש את כל הכלים הטכנולוגיים, המתקדמים והעדכניים לביצוע ייבוש תת רצפתי באחריות ובאופן מיידי. 

לקבלת הצעת מחיר מיידית ומקצועית לייבוש תת רצפתי – נא צרו עימנו קשר ונחזור אליכם עם כל הפרטים שעליכם לדעת 

ייבוש תת רצפתי 7

היתרונות בייבוש תת רצפתי

  • חסכון בעלויות של הרמת המרצפות.
  • אין צורך בפינוי הבית והמשפחה וחסכון של עלות מגורים במקום חלופי.
  • מניעת נזקים למבנה. 
  • ייבוש תת רצפתי מקצר את זמן העבודה לעומת החלפת המרצפות.
  • חיסכון משמעותי בכך שאתם תמנעו מלהרים את האריחים.
  • ייבוש תת רצפתי הינו הליך קצר מועד. להבדיל מהליך שיפוץ של כל הבית שהוא ארוך ומייגע, (בהרבה מקרים כשמתגלה הצפה תת רצפתית)
ייבוש תת רצפתי 2
ציוד טכנולוגי מתקדם לייבוש תת רצפתי

שאיבת הצפות

אירוע של הצפה יכול לקרות באופן פתאומי ללא התראה, לא משנה אם אלה מים נקיים, מי שתייה או ביוב. בעיה כזאת לא תיפתר, הצטברות של מים בכמות מרובה מהווה סכנה ממשית של קריסה של בית או מבנה. 

⛽ שאיבת רטיבות הנה פעולה הכרחית בכדי להימנע מנזקים בלתי הפיכים לבית או למבנה. 

ייבוש תת רצפתי 5
שאיבת הצפות תת רצפתיות

מהיכן ניתן לבצע שאיבת הצפות?

מקרים של הצפות מגיעות מכל מקום. הן יכולות להצטבר במקלט, מחסן, בית, מבנה מכל סוג. שאיבת הצפות תתבצע מכל סוג של מבנה. למשל, אם היתה הצפה במקלט של בניין צריך לטפל בה בדחיפות כי היא יכולה להשפיע על יציבות הבניין, שלמותו וכללותו. על ידי ביצוע שאיבת הצפה אנו נמנעים מנזקים בלתי הפיכים למבנים, פעולה זאת צריכה להתבצע בדחיפות, ככל שהצפה עומדת ולא מטופלת ייגרם נזק כבד למבנה בו היא קיימת. על ידי ייבוש תת רצפתי אנו נמנעים מנזקים בלתי הפיכים למבנה, או לבית.  עוד פרמטר חשוב הינו שיכולה להתחיל נזילת מים גם במקומות נסתרים במיוחד במבנים גדולים כמו מחסנים ומרכזים לוגיסטיים. צריך לבצע בדחיפות בדיקה שתספק את מיקום תחילת ההצפה. 

☎️ אם גיליתם נזילת מים בביתכם ואתם צריכים ייבוש תת רצפתי – צרו עימנו קשר כאן ונגיע לבצע ייבוש תת רצפתי מיידית

מהו המקור להצפות?

הצפות יכולות להיגרם עקב חדירת מי גשמים, התפוצצות של צינורות ישנים, מערכות ביובים. נזקים של הצפות יכולות לבוא לידי ביטוי בכתמים על הרצפה, קירות, השחתה של רהיטים, מכשירי חשמל וארונות. הפתרון הוא ייבוש תת רצפתי. תיקון של הצפה לא יכול להתבצע ללא שאיבה של הרטיבות. נזקים כמו חלחול של מים לתוך הבטון של הקירות, רק לאחר ייבוש תת רצפתי אפשר יהיה למקם את אזור הנזילה ולשאוב את המים שהצטברו שם, ואז ניתן יהיה לטפל במקום הנזילה. והיה כי הרטיבות חוזרת, אפשר לייבש את תחתית הרצפה, והשכבות הנוספות שמתחתיה.

ישנן דרכים נוספות לייבוש תת רצפתי. יש לציין כי פעולת ייבוש תת רצפתי הינה הכרחית בכדי שאפשר יהיה להימנע מנזקים בלתי הפיכים לבית/ מבנה. מים שמצטברים מעלים את משקל קירות ויסודות הבית/מבנה. נזק נוסף הינו משקל עודף שגורם לערעור יסודות הבית/מבנה. 

תכלס איך אנחנו בWater Leak מבצעים ייבוש תת רצפתי?

לאחר שהבחנתם בנזילה בביתכם נא צרו קשר בדחיפות צרו קשר מיידית עם שרברב מקצועי, מיומן ובעל כלים טכנולוגיים מתקדמים על ידי כך תימנעו מנזק בלתי הפיך בביתכם או המבנה שלכם. חברת איתור נזילות מים Water Leak תספק לכם שירות יעיל ומיידי, לנו יש את הציוד הכי מתקדם בעולם בתחום איתור נזילות וייבוש תת רצפתי, ייבוש תת רצפתי הינו פתרון יעיל ומהיר.

הופעת מים על הרצפה מעידה על נזילה מצינור של מערכת המים שלכם או אפילו ממערכת המים של השכן שלכם.  לאחר שהנזילה תוקנה והצינורות אשר גרמו לנזילה הוחלפו, עדיין הרטיבות קיימת בחלל שמתחת לרצפה. עדיין צריך לפתור את בעיית הרטיבות / לחות שבחלל הזה שיכולות לגרום לנזק רב למבנה, לעובש, אריחים לא יציבים, אלרגיות, ריחות של טחב, אוויר לא בריא שיכול לפגוע בבריאות האנשים. 

ייבוש תת רצפתי 1
ייבוש תת רצפתי – התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר

באמצעות משאבות ואקום מתוחכמות אנו בחברת איתור נזילות מים Water Leak שיכולים לשאוב את הרטיבות והלחות שבחלל זה. על ידי פעולה של ייבוש תת רצפתי זה תוכלו להיות בטוחים שלא תצטרכו להחליף את המרצפות או לטפל בבעיות של עובש 🍄. 

אם ברצונכם לקבל טיפול כולל לפתירת בעיה של חדירת מים לרצפות בביתכם – פנו אלינו כאן

052-7000766 ותקבלו מענה מיידי, למידע אודותינו מוזמנים לקרוא בעמוד אודות החברה באתר

איתור נזילות לוגו על הצד water leak
אם יש חשש - אין חשש!
Water Leak חברה לאיתור נזילות ופתרונות אינסטלציה עם יותר מ10 שנים של ניסיון ומאות לקוחות מרוצים
חייבים מאתרי נזילות? להצעת מחיר חינמית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תהליך ייבוש תת רצפתי

לשם ביצוע ייבוש תת רצפתי יש צורך להשתמש במכשירים ייעודיים, כמו מכשירי שאיבה וייבוש. מכשירים אלה פועלים כיחידה עצמאית, בעצם הם מבצעים תהליך של ספיגת מים כלואים. פעולה זאת תתבצע למשך כמה שבועות עד שהחלל עצמו מתייבש לחלוטין ובעצם מעלים את המים הכלואים בחלל עצמו. מים כלואים הם מים שחלחלו אל מתחת למרצפות. תופעה זאת תקרה לעיתים קרובות עקב פיצוץ בצנרת של מערכת הביוב או של מערכת המים.

ייבוש תת רצפתי 4

הרצפה או הקיר נראים רטובים, קלופים, נפוחים – אפשר לייבש מים אשר ספוגים בקירות וגם מתחת למרצפות, ללא בעיה. תופעה נוספת של מים כלואים תהיה תפרחת על הרובה שנוצרים עקב לחות או מים שעוברים דרך הריצוף. בחלק מהמקרים של איתור הנזילות, אנחנו נעזר במד לחות לאיתור מקור המים. כמו כן, רטיבות בתקרה יכולה להיגרם רטיבות בתקרה של השכנים ושעון מים אשר עובד גם כשכל הברזים בבית סגורים. ייבוש תת רצפתי הינו פתרון יעיל וקל.  

☎️ אם אתם מתמודדים עם רטיבות בקירות וברצפה – וצריכים פתרון מיידי וקל – פנו אלינו כאן ונחזור אליכם מיידית 052-7000766

איך בודקים ייבוש של רצפה?

לאחר סיום ביצוע פעולת השאיבה של הלחות והרטיבות התת רצפתית יש לוודא כי כל הרטיבות נשאבה ולא נשארו חלקים רטובים. באמצעות מכשיר מתוחכם בודקים את אחוז הרטיבות שבמקום ומוודאים כי לא נשארו שרידים של רטיבות ולחות מתחת לרצפה בכדי שלא יגרם נזק נוסף.  

ייבוש תת רצפתי 6
הצעת מחיר בקליק – התקשרו עכשיו

שאלות נפוצות בכל הקשור לייבוש תת רצפתי

💦 מה זה ייבוש תת רצפתי?

נזקי מים לבית שלכם יכולים להוות בעיה גדולה וחשוב לנקוט בצעדים הדרושים למניעת נזקים נוספים. ייבוש תת רצפתי הוא אחת השיטות היעילות ביותר להתמודדות עם הצטברות מים ברצפות, בעקבות פרצי צנרת או ליקויי איטום בדירה. שיטה זו כרוכה בשימוש בציוד מיוחד להפקת רטיבות מתת-הרצפת, המסייעת במניעת צמיחת עובש ונזקים ארוכי טווח אחרים. על מנת להבטיח שהבית שלכם בטוח מנזקי מים, חשוב שתכירו את שיטת הייבוש התת רצפתי החדשה הזו.

💧 איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?

ייבוש תת רצפתי הוא תהליך המצריך שימוש במכשירים ייעודיים, כמו מכשירי יניקה וייבוש. מכשירים אלו פועלים באופן עצמאי לספיגת מים מהאזור הפגוע, ומאפשרים ייבוש מהיר ויעיל יותר. השימוש במכשירים מיוחדים אלו עוזר להפחית את משך הזמן הדרוש לייבוש תת רצפתי, חוסך זמן וכסף בטווח הארוך. בנוסף, מכשירים אלה נועדו להיות בטוחים וקלים לשימוש על ידי אנשי מקצוע או אפילו עשה זאת בעצמך.

לסיכום

חברת איתור נזילות מים Water Leak מספקת מגוון רחב של שירותי שרברבות, איתור נזילות וייבוש תת רצפתי, חברתנו מספקת שירות מסור וישיר, לדוגמא, אם לא תיפתר בעיית הנזילות הכוללת הדבר יכול לגרום לנזק כספי, אי נעימות נוספת = הבעיה יכולה לחזור למימדים גדולים יותר. בכדי להימנע מהוצאות מיותרות – חברתנו מספקת שירותים מקצועיים, אחראים ומיומנים. לנו חשוב לדעת כי הלקוחות שלנו מרוצים ומקבלים שירות אדיב, איכותי וישר. לנו חשוב לדעת כי עשינו כל מה שצריך בכדי שהלקוחות שלנו יהיו שבעי רצון. 

ייבוש תת רצפתי 9

חברת איתור נזילות מים Water Leak- מבצעת עבודות בכל אזורי הארץ – אם אתם צריכים פתרון מיידי של ייבוש תת רצפתי צרו עימנו קשר אנו נגיע אליכם בשמחה עם פתרונות יעילים עבורכם 

Water Leak – מומחים בכל הקשור לאיתור נזילות מים
עם ניסיון של יותר מ15 שנים וצוותים מקצועיים בפריסה ארצית
מגוון פתרונות אינסטלציה מתקדמים
חשבון מים גבוה
חשבון מים גבוה
מצלמה תרמית
מצלמה תרמית
איתור ומיפוי תשתיות
איתור ומיפוי תשתיות
ציוד אקוסטי לאיתור נזילות
ציוד אקוסטי
ייבוש תת רצפתי
ייבוש תת רצפתי
צילום קווי ביוב
צילום קווי ביוב
סימנים מקדימים
לנזילת מים פעילה שיש צורך לאתר ולטפל בהקדם
זיהיתם אחד מהמסימנים המקדימים? מעולה! זיהיתם נזילה סמויה!
התקשרו עכשיו ונאתר ונטפל לכם בנזילה
נגישות באתר