איתור ומיפוי תוואי תשתיות

איתור תוואי תשתיות

אפשר לדלג ישר ל:

לפני כל פרויקט הקשור לצנרת התת קרקעית של כל נכס – עליכם להצטייד במפה של תוואי התשתיות שלכם. לא פעם אנו נתקלים בבקשה לאיתור ומיפוי של תשתיות תת קרקעיות שונות. לצורך יצירת תוואי התשתית אנו  water leak איתור נזילות, נעזרים בכלים טכנולוגיים מתקדמים בתחום על מנת לגלות את הצנרת התת קרקעית ויצירת תוואי (מפה) שתציג את הצנרת כהלכה. על ידי הצגת המיפוי כהלכה עבודת השיפוף תהיה יעילה יותר ואף מדוייקת יותר ללא "הפתעות " בדרך. 

איתור תוואי כל סוגי התשתיות
חברת water leak – איתור תוואי של כל סוגי התשתיות

איתור תשתיות תת קרקעיות – מה זה אומר?

התשתיות התת קרקעיות במבנים שונים לא חשופים לעין האנושית ולכן ללא מיפוי מדויק של הצנרת אנו עלולים לפגוע באותה תשתית ללא כוונה. פגיעה בטעות בתשתיות הבית שווה לעלות גבוהה יותר של הפרויקט, נזק לא מתכוון ועוד הרבה משתנים בלתי צפויים. זאת אומרת, לדוגמה – בעת שיפוץ הבית – אנו לא חשופים לתשתית שמתחתיו וכדאי שלא נפגע בצנרת שמתחת לבית בעת השיפוץ. לכן, כדאי לוודא שטרם תחילת פרויקט כלשהו הקשור באופן ישיר או עקיף לתשתיות הבית התת קרקעיות, המיפוי של תוואי התשתיות ידוע לנו מראש וגם מוכר לקבלן המבצע.

מיפוי צנרת תת קרקעית
בשביל למנוע פגיעה לא צפויה בתשתיות – מומלץ להצטייד במיפוי תוואי מדויק של התשתיות מלפני תחילת כל פרויקט

מיפוי תשתית – תהליך העבודה

כשניגשים לתחילת פרויקט של מיפוי תשתית תת קרקעית או לעיתים נקרא פרויקט של מיפוי הצנרת, התהליך מתחיל בזיהוי וסימון העומק המירבי של הצנרת התת קרקעית. אנו ניגשים תחילה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת אלקטרומגנטית ייחודית שעשויה ממשדר ומקלט. 

אילו תשתיות ניתן למפות בעזרת איתור התוואי

לצורך יצירת תוואי תשתיות, אנו בחברת water leak איתור נזילות נעזרים בציוד המתקדם ביותר המוצע היום בשוק, מבצעת את כל סוגי תוואי התשתיות. ניתן לזהות ולמפות כל סוג של תשתית קיימת – תשתיות צנרת מים, צנרת הגז, ביוב וניקוז, קווי תקשורת כבלים וסיבים אופטיים, קווי חשמל (מתח גבוה ונמוך) ועוד. water leak מומחים באיתור כל סוגי התשתיות, לקבל הצעת מחיר התקשרו עכשיו 052-7000766

מיפוי תשתיות ביוב וצנרת
מיפוי תשתיות ביוב וצנרת

מה היתרונות ביצירת תוואי תשתיות

בעזרת מיפוי מדויק ונכון של "מפת השטח" מתחת לאדמה, ניתן לבצע שינויים מעליה. הכוונה היא – כאשר אנו יודעים את תוואי התשתית הקיימת, לא נפגע בו בעת שינויים או שיפוצים שונים. לדוגמה, כאשר בונים בית חדש יש לוודא שבעת חפירת היסודות של הבית, לא פוגעים בקווי תקשורת, קווים של חברת חשמל וכן הלאה. נציין שפגיעה בקווים של חברת חשמל או חברות תקשורת שונות עלולות להכניס אותו לתהליכים משפטיים מול אותם חברות מה שעלול לייקר מאוד את הפרויקט ואף לעכב אותו בזמן רב.

איתור נזילות לוגו על הצד water leak
אם יש חשש - אין חשש!
Water Leak חברה לאיתור נזילות ופתרונות אינסטלציה עם יותר מ10 שנים של ניסיון ומאות לקוחות מרוצים
חייבים מאתרי נזילות? להצעת מחיר חינמית השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הטכנולוגיה ליצירת התוואי

לטובת מיפוי מדויק של התשתיות התת קרקעיות אנו נעזרים במספר כלים שונים. לצורך זיהוי של תשתית מתכת ישנה טכנולוגיה משל עצמה לאיתור ומיפוי. הטכנולוגיה עובדת ממש כמו גלאי מתכות תת קרקעי ומייצרת לנו מפת שטח. לקווי תקשורת, חשמל ופריסת סיבים אופטיים יש טכנולוגיה אחרת, שעובדת על גלי תקשורת ומגלה לפי המרחק את הקווים הפרוסים וכך מציירת לנו את מפת תוואי התשתיות.

מחפשים חברה בעלת ניסיון רב התחום איתור תוואי התשתית? צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר המותאמת אליכם! 

מיפוי תוואי תשתיות בעזרת טכנולוגיה מתקדמת

בתאכלס – איך מתחילים פרויקט של איתור תוואי תשתיות

במידה ואתם לקוח פרטי שמעוניין בשיפוץ או בבניה של נכס מסויים, מומלץ ואף קיים יתרון גדול ביצירת תוואי תשתיות עדכני ונכון לפחות לשנה – שנתיים האחרונות. במידה ואתם קבלנים, יזמים, שיפוצניקים, אינטסלטורים שמבצעים פרויקטים שקשורים למתחת אדמת הפרויקט, עליכם לבצע תחילה מיפוי תוואי לתשתית הקיימת על מנת למנוע נזק לא צפוי במהלך הפרויקט. אנו בחברת  water leak איתור נזילות כבר שנים מבצעים עבודות רבות בתחום, נשמח לבצע עבורכם כל מיפוי תוואי תשתיות שקיים, באופן המקצועי ביותר.

מפת צנרת תת קרקעית
מפת צנרת תת קרקעית

שאלות ותשובות נפוצות

מה זה אומר איתור תוואי תשתיות?

איתור תוואי תשתיות אומר יצירת מפת שטח לצנרת התת קרקעית. הכוונה, כל הצינורות והקווים העוברים מתחת לאדמה יוצגו באופן ברור במפה הנקראת "תוואי תשתיות".

אילו תשתיות ניתן למפות?

כל תשתית קיימת. ניתן לבצע איתור תוואי לכל תשתית שהיא מקווי חשמל (מתח גבוה ומתח נמוך) של חברת חשמל, קווי תקשורת וסיבים אופטיים, צנרת מים, צנרת גז, ביוב וניקוז ועוד. בעצם, קיימות היום מגוון של תשתיות תת קרקעיות ולכל אחת מהן יש צורך באיתור משלה. אצלנו בwater leak איתור נזילות קיים הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר עבור כל סוגי התשתיות! צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר המותאמת אליכם! 

באיזו טכנולוגיה מבצעים את האיתור של התשתיות?

לכל תשתית טכנולוגיה משל עצמה. לתשתית הבנויה ממתכת אנו נעזר בטכנולוגיה מתקדמת שמגלה מתכות ומייצרת מפה לפיהן. לתשתיות תקשורת, אנו water leak איתור נזילות נעזרים במכשירים מתקדמים לקביעת המרחק וכך ממפים את הקווים. 

מיפוי תשתיות תת קרקעיות
מיפוי תשתיות תת קרקעיות

בואו נכיר יותר טוב

אנחנו בwater leak איתור נזילות מאמינים בקשר לטווח ארוך עם הלקוחות שלנו. במשך למעלה מ-10 שנים, החברה שלנו מספקת שירותי איתור נזילות ברמה הגבוהה ביותר ללקוחות בכל רחבי הארץ. יש לנו צוות של אנשי מקצוע מנוסים המשתמשים בטכנולוגיה ובטכניקות העדכניות ביותר כדי לאתר ולתקן נזילות מים במהירות וביעילות. לצוות המומחים שלנו ניסיון רב בתחום איתור נזילות, ובכל התחומים המתקשרים לכך. מעבר לאיתור נזילות מים באמצעות ציוד טכנולוגי, אנחנו מבצעים צילומי תשתיות, הדמייה, שיפוץ חדרים רטובים ופרויקטים של בנייה ברחבי ישראל. הניסיון שלנו והאמינות לאורך זמן, מאפשר לנו לספק ללקוחותינו פתרונות אמינים המותאמים לצרכיהם הספציפיים. עם מחויבותנו למצוינות, הפכנו למובילים בתעשייה ושואפים להמשיך ולספק שירות יוצא דופן ללקוחותינו. מזמינים אתכם לקרוא עוד אודותינו ומעודדים אתכם להתקשר או להשאיר פרטים למידע נוסף.

לסיכום

במידה ואתם לפני פרויקט גדול של בניה, הקמה או שיפוץ – קיים יתרון גדול בביצוע איתור תוואי תשתיות לפני תחילת הפרויקט. כבר קרו מקרים בהם החלו פרויקטים מסוימים והפרויקטים הללו נעצרו באמצע אך ורך כי פגעו לא בכוונה בתשתית תת קרקעית קיימת. ממליצים לכם להכין את כל המידע המקדים לפני ביצוע כל פרויקט אך בפרויקט הקשור לצנרת תת קרקעית, כדאי להגיע מראש עם מפת תוואי תשתיות.

Water Leak – מומחים בכל הקשור לאיתור נזילות מים
עם ניסיון של יותר מ15 שנים וצוותים מקצועיים בפריסה ארצית
מגוון פתרונות אינסטלציה מתקדמים
חשבון מים גבוה
חשבון מים גבוה
מצלמה תרמית
מצלמה תרמית
איתור ומיפוי תשתיות
איתור ומיפוי תשתיות
ציוד אקוסטי לאיתור נזילות
ציוד אקוסטי
ייבוש תת רצפתי
ייבוש תת רצפתי
צילום קווי ביוב
צילום קווי ביוב
סימנים מקדימים
לנזילת מים פעילה שיש צורך לאתר ולטפל בהקדם
זיהיתם אחד מהמסימנים המקדימים? מעולה! זיהיתם נזילה סמויה!
התקשרו עכשיו ונאתר ונטפל לכם בנזילה
נגישות באתר